Wędliny gwarancją jakości i smaku


O wędlinach można mówić wiele. Fora internetowe uginają się od pytań związanych z wędlinami godnymi uwagi. Konsumenci domagają się produktów dobrych jakościowo i wyrazistych smakiem. Kampania „Oda do jakości. Kompozycja wybornego smaku” przychodzi z gotową odpowiedzią.

Czym jest wędlina dobrej jakości? Czy kiełbasa może zachwycać smakiem i aromatem? Oczywiście, że tak! Kampania informacyjno-promocyjna „Linia produktów z Łukowa – Gwarancją Jakości QAFP” dotyczy trzech produktów – kiełbasy podwawelskiej ekstra, kiełbasy żywieckiej i kiełbasy krakowskiej suchej. Każda z nich wytwarzana jest w Systemie Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP, który kontroluje jakość produktów od hodowli, aż po sprzedaż. Kampania realizowana jest przez konsorcjum certyfikowanego hodowcy i jednego z najstarszych polskich producentów wędlin.

Głównym celem programu jest rozpowszechnienie wiedzy o kiełbasach: krakowskiej suchej, podwawelskiej ekstra i żywieckiej z certyfikatem QAFP, które wyprodukowane zostały ze sprawdzonego surowca, a także pogłębianie wiedzy na temat metod wytwarzania i wysokich standardów produkcji. To odpowiedź na oczekiwania coraz bardziej świadomych i wymagających konsumentów. Wędliny promowane w kampanii wyróżnia przede wszystkim zawartość mięsa, bowiem na 100 g wyrobu zużyto aż 111, 115 i odpowiednio 134 g mięsa wieprzowego.  Wszystkie produkty mają charakterystyczny smak, który zawdzięczają mieszance wyselekcjonowanych przypraw i procesom wytworzenia. I tak kiełbasa żywiecka z czarnym pieprzem została poddana procesom podsuszania, wędzenia i parzenia. Kiełbasa podwawelska z pieprzem i czosnkiem została podsuszona, a kiełbasa żywiecka uwędzona i podsuszona, a także wzbogacona o unikalną mieszankę przypraw.

Wędliny dobrej jakości to podstawa urozmaiconej i prawdziwie zdrowej diety. Jeśli chcemy dokonywać dobrych wyborów, powinniśmy kierować się smakiem i jakością. Znak QAFP oznacza produkt wyselekcjonowany i skrupulatnie przygotowany, a właśnie o to chodzi w codziennej i zdrowej diecie. Wybierajmy mądrze.

QAFP - informacje o finansowaniu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes