Czy Pascal i Okrasa skończyli gotować dla Lidla?


Czy to już koniec kulinarnych wariacji znanej niemieckiej marki sklepów, której twarzami było dwóch znanych kucharzy? Czy Lidl szykuje jakąś dużą niespodziankę dla swoich klientów i czy nie straci swego uroku przez brak tych dwóch, sympatycznych postaci?

Z ust Pascala i Okrasy w spocie reklamowym padają ciepłe słowa podziękowania za wspólnie spędzone 3 lata, podczas których, jak sami twierdzą, uczyli Polaków nie tylko gotowania, ale również nowego podejścia do tej sztuki. Pokazali nam mnóstwo niesamowitych przepisów i dzielili się z widzami video bloga Lidla kuchennymi trikami, mającymi ułatwić pracę w kuchni.
Przez trzy lata Pascal Brodnicki i Karol Okrasa z uśmiechem na ustach toczyli zabawne przepychanki w spotach reklamowych, próbując pokazać, który z nich robi lepiej w kuchni. Bywały również momenty, kiedy jeden drugiemu próbował dopiec zabawnym tekstem, choć zdarzały się również riposty niekoniecznie zabawne, popularnie nazywane „sucharami”. W każdym razie na pewno można uznać tych panów za nieocenioną skarbnicę wiedzy oraz inspiracji – w swoich publikacjach dostarczali ich krocie.

Czy spór został już rozstrzygnięty? Który z nich okazał lepszym foodmakerem? Który z nich wykazał się ostrym nożem? Który z nich lepiej władał ciętym językiem? Czy Pascal i Okrasa na stałe spakowali swe noże i już nigdy ich razem nie skrzyżują? Może to początek czegoś większego? Podzielcie się z nami swoimi odczuciami!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes