Kolejne miasta z dostępem do usług glodny.pl!


Głodny.pl coraz odważniej wchodzi na polski rynek. Nie jest to proste dla tej aplikacji ze względu na konieczność budowy floty samochodów i zatrudnieniu pracowników w każdym mieście. Trwa to dłużej niż uruchomienie standardowej aplikacji do zamawiania jedzenia w danym mieście. Tworzy to jednak sporą przewagę nad konkurencją.


codogara2

Więcej niż pizza, kebab i burgery

Na większości portalach do zamawiania jedzenia oferta jest dość jednolita. W większości znajdziemy tam pizzerie, burgerownie i lokale podające kebab. Oczywiście nie ma nic złego w zamawianiu tego typu jedzenia. Co jednak jeśli będziemy mieli ochotę na coś innego?

Kuchnia z całego świata

Dzięki glodny.pl zamówisz dania, które pochodzą z różnorodnych zakątków świata. Nie musisz kolejny raz jeść tego samego, a znaleźć danie z restauracji, która nie dowozi samodzielnie jedzenia do Klientów. Zrobią to za nich kierowcy glodny.pl.

Wśród dań oferowanych na glodny.pl znajdziesz tradycyjną kuchnię polską z kopytkami, pierogami i kotletem schabowym. Zachwycisz się prawdziwą włoską kuchnią z tradycyjną pizzą, lasagne czy wspaniałym makaronem. Zjesz dania kuchnia francuskiej z ratatouille na czale, meksykańskie tacos i tortille, indyjskie curry i butter chicken, japońskie sushi oraz ramen i wiele, wiele innych.

Dzięki temu po czwartym dniu zamawiania jedzenia w biurze nadal nie będziesz znudzony tym samym menu. Codziennie możesz jeść coś innego i poznawać wspaniałe dania z całego świata.

Poznań – od tego się zaczęło

To właśnie w tym mieście jako pierwsze pojawiły się czerwone samochody z logo glodny.pl. Wszystko zaczęło działać w czerwcu 2017 roku, ale decyzja o uruchomieniu tej szewdzkiej aplikacji w Polsce zapadła już pierwszej połowie 2016 roku. Aż tyle trwało przygotowanie polskiej wersji strony, a także budowa floty samochodowej i zatrudnianie pracowników. Dodatkowo trwały negocjacje z restauracjami, które znalazły się na stronie glodny.pl na samym początku. Wiele z nich postanowiło traktować zamówienia z aplikacji glodny.pl jako priorytetowe co znacznie ułatawiło pracę kierowców. To wszystko przełożyło się na duże zadowolenie Klientów, szybki wzrost ilości zamówień i rosnącą popularność w tym mieście.

Łódź, Wrocław, Gdańsk i Bydgoszcz

To kolejne miasta w których pojawiły się czerwone samochody wiozące jedzenie do oczekujących Klientów. Flota szybko się rozrastała, zwiększała się ilość restauracji z którymi aplikacja współpracuje, a ilość zamówień i Klientów rosła w bardzo szybkim tempie. Teraz glodny.pl dostarcza zamówione dania do wielu tysięcy osób miesięcznie i coraz bardziej zyskuje na popularności.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes