Co kupimy w Tchibo


Czy wiecie, że w Tchibo kupicie nie tylko ekspres czy kawę do niego? To wcale nie żart, kiedy przyjaciółka powie Wam, że tę ładną bluzkę nabyła właśnie tam. W Tchibo znajdziecie niemalże pełne wyposażenie domu, wśród którego będziecie mogli delektować się Waszą ulubioną kawą.

Tchibo

Źródło: grafiki Google

Wszyscy dobrze znamy Tchibo jako producenta kawy oraz sprzętów niezbędnych do jej przygotowania. Od jakiegoś czasu możemy oglądać emitowaną przez różne stacje telewizyjne reklamę, która informuje nas o tym, że w Tchibo można kupić biżuterię lub odzież. Porzućmy na chwilę postrzeganie tego producenta jako dystrybutora wyłącznie czarnego, aromatycznego napoju… W całej Polsce jest ponad pięćdziesiąt salonów sprzedaży Tchibo, w których podczas zakupów można na chwilę usiąść i delektować się dobrą kawą, która doda energii. Salony te oferują szeroką gamę produktów, jednak nie wszystkie rzecz jasna dostępne są w stacjonarnych sklepach. Całą resztę możecie znaleźć w internetowym królestwie Tchibo, które podzielone jest na następujące kategorie:

Panie i Panowie
Choć stanowią dwie osobne kategorie, to pod jednym względem są one bardzo podobne. Znajdziemy tam wszystko, co możemy umieścić w szafie/na sobie, dosłownie od stóp do głów. Oczywiście oferta odzieży damskiej jest nieco większa, ale i panowie mają z czego wybierać.

Dzieci i niemowlęta
Nie zapomniano także o małych i większych dzieciach! Znajdziemy tutaj piżamy, body i ręczniczki dla tych młodszych oraz kombinezony narciarskie dla starszych. Poza ubrankami odkryjemy w tym dziale także świat uroczych zabawek, które na potrzeby Świąt Bożego Narodzenia dobrane są tak, aby były odpowiednimi prezentami pod choinkę. Sanki, sterowany pilotem dron, albo zestaw dla małego magika to tylko kilka z propozycji.

Tchibo

Źródło: grafiki Google

Meble i mieszkanie
Łazienka, kuchnia, sypialnia, jadalnia, salon, biuro i kilka innych pomieszczeń, jakie znajdują się w domu, mogą być wypełnione produktami z salonu Tchibo. Z pewnością skuszą nas tu zestawy do pracy w kuchni, a także eleganckie nakrycia i zastawy stołu, które pozwolą jeszcze bardziej delektować się owocami naszej kulinarnej pracy. Poza funkcjonalnym sprzętem znajduje się tu również cała masa elementów dekoracyjnych, którymi upiększymy swoje wnętrza.

Sport
Fitness i narciarstwo to najpopularniejsze formy wysiłku fizycznego podczas śnieżnej zimy. Choć takowa jeszcze nas nie zaskoczyła, to już warto pomyśleć, jak w jej trakcie zadbać o formę. Ten dział oferuje nam rozmaite sprzęty, które uprzyjemnią nam pracę nad swoim ciałem, pomagając tym samym szybciej osiągnąć upragnione efekty.

Hobby i czas wolny
Po treningu trzeba odpocząć! Tchibo zadbało również o to, zapewniając klientom rozrywkę w czasie wolnym. W tej kategorii znajdują się akcesoria do pielęgnacji ciała i ducha, muzyka i sprzęt do jej słuchania, a także gadżety elektroniczne dla dużych chłopców. Podczas buszowania w tym dziale trudno o nudę!

sklep_tchibo

Źródło: grafiki Google

Odwiedzając salon marki Tchibo można spodziewać się sezonowości produktów – przekonuje nas ona, że producent stara się o klienta, oferując mu to, czego w danej chwili może potrzebować. Prezentowane produkty wydają się pozostawać poza skomercjalizowanym trendem szału przedświątecznych zakupów, o czym świadczy ich prostota – dla nas jest to na plus! Obserwując zmiany oferty wraz z przemijaniem sezonów dostrzec można, jak Tchibo płynnie przechodzi z poprzedniego w kolejny, cały czas trzymając się panujących trendów, jednak zawsze pozostawiając charakterystyczną dla siebie nutę elegancji idealnie odzwierciedlającej ich najbardziej znany produkt – pyszną kawę.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes