Włoskie smaki – Biedronka


recenzja_wloskie_przepisy_biedronka

Właśnie zimą, Biedronka postanowiła odlecieć do ciepłych krajów, goszcząc nas i zapraszając na apetyczną symfonię włoskich smaków, a wszystko to w całkiem przystępnych (biedronkowych) cenach. W ofercie znalazło się wiele oryginalnych włoskich potraw i win, zadbano także o dokładne przepisy i omówienie konkretnych dań i produktów – tak, aby każdy mógł poznać i wyczarować kawałeczek włoskiego nieba (w gębie).

Plusy

Akcja pozwalała za niewielką cenę, urządzić u siebie sytą włoską ucztę. Wybór produktów był dość bogaty, a dzięki ciekawym informacjom i przepisom, można było poznać i rozsmakować się we włoskich pysznościach. Zgrabnie została zaprojektowana także strona internetowa, na której można poznać wiele przepisów, porad i ciekawostek. Kto wie, może dzięki nim choć jedna osoba zapamięta, że do gotującego się makaronu, nie dodajemy oleju, a zalewanie jej ogromem sosu to kulinarna zbrodnia przeciw włoskimi smakom.

Minusy

Niektórzy kwestionowali oryginalność danych produktów, zwłaszcza że według etykiet, część z nich była wyprodukowana np. w Polsce. Może nie wszystkie miały włoskie pochodzenie, ale wiele z nich smakiem, nie ustępowało południowym kuzynom. Minus akcji jest też taki, że uczestnicząc w niej można było na nowo rozkochać się w słonecznej Italii i uciekać przed polską pluchą, prosto do własnej kuchni.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes