Najdziwniejsze restauracje świata


recenzja_naga_uczta

To program, który oprowadzi nas po najciekawszych restauracjach na globie. Jeśli samo testowanie smaków jest wielką przygodą, to ta będzie oprawiona wieloma szokującymi pomysłami na ciekawe dania, sposób ich podania czy też wystrój lokali. W trakcie tego programu można reagować zdziwieniem, drapaniem się po głowie lub salwami śmiechu. Poza tym można też solidnie zgłodnieć i nabrać ochoty na podróże – nie tylko kulinarne.
Dlaczego warto oglądać?
Bo pozwala poszerzyć kulinarne horyzonty i zobaczyć, jak kreatywność opanowuje świat smaków. Poza tym program to morze rozrywki i ludzkiej pomysłowości – dzięki temu zobaczymy, że gotowanie może być jeszcze bardziej nieprzewidywalną przygodą, niż do tej pory sądziliśmy. To też świetna zabawa i możliwość poznania wielu niebanalnych miejsc na kulinarnej mapie świata.
Czego możemy się obawiać?
Podczas oglądania programu możemy mieć ochotę rzucić wszystko w diabły i ruszyć na kulinarną przygodę. Program może powodować także namnażanie szalonych pomysłów kulinarnych i niecodziennych sposobów podania. Możemy być także narażeni na niekontrolowane napady śmiechu, a do tego mieć nieodpartą chęć polizania ekranu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes