Smaki Portugalii – Biedronka


recenzja_smaki_portugalii_biedronka

Gdy za oknem zima walczy z wiosną, Biedronka zaprasza na słoneczną fiestę. Główny przekaz reklam brzmi: jeśli będziesz w Portugalii, koniecznie odwiedź tę knajpkę, a jak nie: przyjdź do Biedronki. I rzeczywiście, dyskont przygotował apetyczną mieszankę portugalskich specjałów w całkiem przystępnych cenach. A wszystko to podlane winami prosto z portugalskich winnic.

Plusy

Akcja jest dość celna i dopieszczona, niemal jak sam Cristiano Ronaldo. Pozwala poznać produkty, sposób przygotowania i nieco ciekawostek o portugalskiej kuchni. Laicy mogą odkryć nowe smaki, polubić ryby i owoce morza, a Ci bardziej wtajemniczeni – przypomnieć sobie to, co w portugalskiej kuchni lubią najbardziej. Ciekawa karta win i kilka klasycznych przepisów, do których składniki znajdziemy w jednym miejscu – brzmi całkiem apetyczne.

Minusy

Można lekko odurzyć się tą kuchnią i chcieć przygotowywać te dania coraz częściej, co może nieco uszczuplić domowy budżet. Poza tym nietrudno zatęsknić za słonecznymi wakacjami, wylewając łzy, słone niczym bacalhau. Jednak i na te tęsknoty także jest odpowiedź: wycieczka do Portugalii dla klientów Biedronki – podobno – w przystępnej cenie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes