Pin it

Olej kokosowy zamiast kremu

Co jeść i czego unikać, aby cieszyć się pięknym wyglądem? Pytania i porady.
Pin it

Olej kokosowy zamiast kremu

Postautor: Emilia » 10 mar 2013, 15:27

Chciałabym podzielić się z Wami moim sposobem na piękną cerę. Moim głównym problemem jest sucha skóra. W sklepie ze zdrową żywnością przypadkowo dowiedziałam się o fantastycznym działaniu oleju kokosowego. Postanowiłam spróbować i zakupiłam olej kokosowy tłoczony na zimno firmy OlVita. W gazetce promocyjnej producent zapewnia o odżywczych i leczniczych składnikach kokosów. Niezwykłe właściwości zawdzięcza specyficznemu połączeniu kwasów tłuszczowych z innymi wartościowymi składnikami, takimi jak witaminy z grupy B1, B2, B3, B6, C, E, kwas foliowy, potas, wapń, magnez, żelazo, fosfor i cynk. Jeżeli chodzi o mnie, używam go od ponad tygodnia i jestem bardzo zadowolona. Sprawdza się zarówno jako preparat do demakijażu, krem na noc, krem pod podkład. Moja cera jest po nim gładka i nie ma śladu po suchych skórkach, a co najważniejsze nie jest na tyle tłusty aby powodować "świecenie się". Przymierzam się również do zakupu olejku arganowego, jeśli ktoś już go wypróbował, proszę o opinie :) Póki co, z czystym sumieniem polecam olej kokosowy wszystkim tym, którzy zmagają się z wysuszona cerą.
Awatar użytkownika
Emilia

Re: Olej kokosowy zamiast kremu

Postautor: savanta » 30 paź 2014, 15:06

Próbowałam takiego olejku, może nie tej samej firmy, ale był kokosowy. Efekty jakieś tam były, ale spodziewałam się więcej ;)

Wróć do Uroda